Úvod
Novinky
Veletrh JA studentských firem v Praze

Veletrh JA studentských firem v Praze

Golden - Hands

V dubnu jsme se zúčastnili veletrhu JA firem v Galerii Harfa v Praze. Protože se jedná o největší veletrh JA firem u nás, setkali jsme se zde s velkou konkurencí. Díky pozorování konkurence i sdílení znalostí a zkušeností s ostatními týmy jsme si ujasnili naše slabé stránky, na kterých musíme ještě zapracovat. Posílili jsme ale týmového ducha, který nám pomohl tento veletrh zvládnout se vztyčenou hlavou.

Děkujeme všem návštěvníkům našeho veletržního stánku. Budeme se na Vás těšit na akci Lysá žije!, která se koná koncem května v Lysé nad Labem. Zde budeme opět prodávat naše „náramky s příběhem“.

David Štěrba, finanční ředitel studentské firmy Golden - Hands OA Lysá nad Labem

Veletrh JA firem 2019

 

ApEko

Na Veletrhu JA firem v Praze jsme poznali mnoho nových věcí a získali velké množství zkušeností. Zjistili jsme, kde máme nedostatky a naopak v čem vynikáme. Úspěšně jsme prodávali ručně vyrobené medové svíčky. Naši firmu jsme uvedli zajímavou prezentací a poté jsme se setkali s porotci, kteří nám k našemu podnikání pokládali doplňující otázky. Dostalo se nám i zpětné vazby, která byla jak pozitivní, tak i negativní. Konkurence nám nechyběla, bylo jí až dost.

Nikola Cacková, firma ApEko OA Lysá nad Labem

Veletrh JA firem