Úvod
Novinky
Odborná praxe studentů na Slovensku 2014

Odborná praxe studentů na Slovensku 2014

se uskutečňuje v rámci projektu Leonardo da Vinci - Program celoživotního učení, který realizuje Národní agentura pro evropské programy (NAEP). Studentky naší školy pracují   v kancelářích firem Segat, s. r. o., Perkins, a. s. a 1. STT, s. r. o. v Popradě a Chemosvit Chedos, s. r. o. ve Svitě.

Zahraniční praxe na Slovensku - OA Lysá n.L.

 

Linda Budilová, studentka 3. ročníku po dvou dnech praxe napsala:

„Na praxi jsem ve firmě Segat s.r.o. v Popradu. První den jsem seřazovala pokladní doklady, jak jdou za sebou a účtovala jsem v jejich účetním programu na PC. Druhý den jsem zapisovala dodavatelské faktury do PC, třídila je a pak opět zaúčtovávala doklady.“

Zahraniční praxe na Slovensku - OA Lysá n.L.

Odborná praxe na Slovensku - Obchodní akademie Lysá n.L.

 

Kristýna Francová, studentka 3. ročníku napsala:

"Pracuji ve městě Poprad v rodinné firmě 1.STT, s.r.o.. Firma se zabývá montáží kotlů, servisem tepelné techniky a odbornými zkouškami technických zařízení (plynových, elektrických a tlakových). Má praxe probíhá v kanceláři, kde se učím účtovat v počítačovém programu a pomáhám připravovat papíry k inventarizaci. V této firmě se mi velmi dobře pracuje, protože je zde příjemné rodinné prostředí."

 Obchodní akademie Lysá n.L. - odborná praxe na Slovensku 

 

Nikola Hlaváčová, studentka 3. ročníku napsala:

"Na praxi jsem ve firmě Perkins a.s. v Poradu. Firma se zabývá výrobou a distribucí majonéz, tatarských omáček, kečupů, lahůdkových salátů a výrobků z ryb. Pracuji v kanceláři, kde se učím, jak správně účtovat v počítačovém programu BarIS a ELALL. Zakládám a kontroluji dokumenty a také mě nechají zapisovat výdaje a příjmy do pokladní knihy. Práce v této firmě mě velice baví, protože zde pracují velmi příjemní a ochotní lidé."

Nikola Hlaváčová - odborná praxe od OA Lysá nad Labem

 

Růžena Petržilková, studentka 4. ročníku napsala:

"Praxi jsem absolvovala ve firmě Chemosvit Chedos ve Svitu, což je dopravně-zasílatelská společnost se servisem. Moje denní náplň práce bylo například třídění a likvidace dokumentů či inventura skladu.

Užila jsem si i volný čas, třeba když jsem šla na Štrbské pleso nebo na nákupy."

Praxe ve firmě CHEMOSVIT CHEDOS, s.r.o. - studentka OA Lysá n.L.

 

 Zahraniční praxe 2014 - Obchodní akademie Lysá n.L.

Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie.

Za obsah sdělení  odpovídá výlučně autor. Publikace (sdělení) nereprezentují názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejich obsahem.