Úvod
Novinky
Adaptační kurz

Adaptační kurz

Dne 29. září jsme se shromáždili před školou s batohy a kufry. Po cestě holky a kluci vytáhli reproduktory, každý zvlášť, a začali pouštět hudbu, různou. Byl to sice chvílemi miš maš, ale mělo to výhodu, že když se vám jedna skladba nelíbila, poslouchali jste tu, která hrála hned vedle. Cesta nám tak rychleji uběhla.Areál STAN u Třebíče. Uvítaly nás Hana a Ricky a vzaly si nás na starost. Byly našimi průvodkyněmi a staraly se o náš program. Ten den jsme lezli na horolezecké stěně a pak v lanovém centru, moc jsme si to užili. Večer byla zima, ale kluci rozdělali oheň, tak se to dalo přežít.

Ráno na nás paní učitelka vymyslela běhání. Bylo to jedno kolečko, ale někteří se na něj tvářili jako na maraton. Takhle po ránu! Po běhu se šli dobrovolníci otužovat do bazénu. V té ZIMĚ! Snídaně byla lepší než včerejší oběd, a to nám hodně zlepšilo náladu.

Během dne jsme měli lukostřelbu, rafty, bungee trampolínu a nízká lana. Naše průvodkyně nás několikrát upozornily, že i když nízká lana vypadají nevinně, je to ta nejhorší a nejnebezpečnější aktivita, co mají v areálu. Sami jsme pak přišli na to, že lukostřelba vypadá stokrát zábavnější než ve skutečnosti je. Rafty nás bavily, naštěstí si nikdo nezaplaval. Večer diskotéka, škoda, že byla zima. Většina z nás měla několik vrstev, ale ani to nepomohlo. V deset hodin večer pak proběhla ohňová show - nikomu se nic nestalo😊. No a potom jsme šli spát, abychom další den zabalili.

Před odjezdem jsme si zahráli paintball, ten jsme si moc užili. Rozloučili jsme se s Hanou a Ricky a vyrazili směr domov, rodiče na nás už čekali před školou. Retrospektivně to bylo podle spolužáků EŇO ŇUŇO.

 

Renata Hanušová, 1.A