Úvod
Novinky
Přicházíme s novou nabídkou pohlednic – Velikonoce

Přicházíme s novou nabídkou pohlednic – Velikonoce

Opět se Vám ozýváme ze studentské firmy Ori Cards, která vznikla v rámci předmětu Aplikovaná ekonomie v Obchodní akademii Lysá nad Labem. Náš tým se skládá z deseti nadšených studentů třetího ročníku. Zabýváme se výrobou pohlednic s příběhem.

V posledních týdnech jsme v naší firmě měli opravdu napilno. Pracovali jsme totiž nejdříve na návrhu a poté na výrobě několika nových pohlednic. Připravili jsme pro vás originální SUDOKU pohlednici. Určitě potěší všechny, kteří rádi luští a lámou si hlavu. Dále jsme měli spoustu práce s valentýnskou edicí pohlednic. Tyto pohlednice byly tak úspěšné, že zůstávají ve stálé nabídce. K vyjádření sympatií, pozornosti a lásky určitě mohou sloužit v průběhu celého roku.

Mimo vytváření nových produktů se naše firma zúčastnila online školení firmy JA Czech. Tato firma se zabývá podporou podnikání v rámci školní výuky a právě díky ní na naší škole funguje předmět Aplikovaná ekonomie. Školení vedly dámy, které mají s podnikáním ve studentské firmě vlastní bohaté zkušenosti. Předaly nám mnoho cenných rad a zkušeností nejen k veletrhu JA studentských firem, na který se chystáme.

A protože se blíží Velikonoce, rozhodli jsme pro vás vyrobit speciální pohlednice s velikonoční a jarní tematikou. Nabízíme jak klasická přání, tak i zábavné a naučné pohlednice pro děti. Proto se neváhejte podívat na naše webové stránky https://ori-cards.webnode.cz/, kde si je můžete prohlédnout a také zakoupit.

Nezapomeňte, že koupí pohlednic podpoříte domov pro seniory v Lysé nad Labem, kam v červnu poputuje část našich tržeb.

Andrea Drahokoupilová, finanční ředitelka firmy Ori Cards

  

Aktuálně

Volná místa do 1. ročníku pro školní rok 2021/2022

Máme 8 volných míst do 1. ročníku. Druhý cizí jazyk je RUJ. Přijímáme průběžně do naplnění kapacity třídy.

Úřední hodiny o prázdninách

Úřední hodiny o prázdninách jsou každé pondělí od 8:00 do 11:00 hodin.

Anketa