Úvod
Novinky
Přicházíme s novou nabídkou pohlednic – Velikonoce

Přicházíme s novou nabídkou pohlednic – Velikonoce

Opět se Vám ozýváme ze studentské firmy Ori Cards, která vznikla v rámci předmětu Aplikovaná ekonomie v Obchodní akademii Lysá nad Labem. Náš tým se skládá z deseti nadšených studentů třetího ročníku. Zabýváme se výrobou pohlednic s příběhem.

V posledních týdnech jsme v naší firmě měli opravdu napilno. Pracovali jsme totiž nejdříve na návrhu a poté na výrobě několika nových pohlednic. Připravili jsme pro vás originální SUDOKU pohlednici. Určitě potěší všechny, kteří rádi luští a lámou si hlavu. Dále jsme měli spoustu práce s valentýnskou edicí pohlednic. Tyto pohlednice byly tak úspěšné, že zůstávají ve stálé nabídce. K vyjádření sympatií, pozornosti a lásky určitě mohou sloužit v průběhu celého roku.

Mimo vytváření nových produktů se naše firma zúčastnila online školení firmy JA Czech. Tato firma se zabývá podporou podnikání v rámci školní výuky a právě díky ní na naší škole funguje předmět Aplikovaná ekonomie. Školení vedly dámy, které mají s podnikáním ve studentské firmě vlastní bohaté zkušenosti. Předaly nám mnoho cenných rad a zkušeností nejen k veletrhu JA studentských firem, na který se chystáme.

A protože se blíží Velikonoce, rozhodli jsme pro vás vyrobit speciální pohlednice s velikonoční a jarní tematikou. Nabízíme jak klasická přání, tak i zábavné a naučné pohlednice pro děti. Proto se neváhejte podívat na naše webové stránky https://ori-cards.webnode.cz/, kde si je můžete prohlédnout a také zakoupit.

Nezapomeňte, že koupí pohlednic podpoříte domov pro seniory v Lysé nad Labem, kam v červnu poputuje část našich tržeb.

Andrea Drahokoupilová, finanční ředitelka firmy Ori Cards

  

Aktuálně

Přijímací zkoušky - testování uchazečů

Dle mimořádného opatření MZ ČR je nutné doložit uchazečem o vzdělávání potvrzení o negativním výsledku testu na COVID-19, který není starší 7 dní. Toto potvrzení Vám vydá Vaše základní škola.

Informace pro uchazeče

Počet podaných přihlášek přesáhl předpokládaný počet přijímaných uchazečů. Jednotné přijímací zkoušky se budou konat 3. a 4. května 2021.

Distanční vzdělávání

Od 11. 1. 2021 do odvolání probíhá výuka distančním způsobem. Jednotlivé třídy se řídí dle sdíleného on-line rozvrhu.

Propagační video pro uchazeče

Chcete se dozvědět o naší škole něco víc? Mrkněte na video zde

Individuální konzultace

Ve škole jsou umožněny individuální konzultace (1 žák a 1 učitel). Konzultace je nutné domluvit s učitelem konzultovaného předmětu telefonicky nebo e-mailem. Roušky v prostorách školy jsou povinné.

Čestné prohlášení

formulář naleznete zde