Úvod
Novinky
Studentská firma přichází s novou nabídkou

Studentská firma přichází s novou nabídkou

Studentská firma Ori Cards děkuje a zdraví

Jménem naší společnosti chci poděkovat Vám všem, kteří tu jste s námi, čtete naše články a podporujete výrobu pohlednic.

Byli jste při tom, když jsme v období adventu vyprodali vánoční básničky a sady omalovánek. Věříme, že jejich vymalování bavilo nejen malé, ale i velké zákazníky naší firmy. K Valentýnu jsme vytvořili unikátní pohlednice. Ti, kteří si je zakoupili, udělali jistě radost své drahé polovičce. Nyní pracujeme na pohlednicích k Velikonocům.

A proto pamatujte – pohlednice s příběhem vykouzlí tvář s úsměvem. Navíc jejich koupí přispíváte na dobrou věc, část peněz jde do domova seniorů v Lysé nad Labem.

 

Karolína Josífová

generální ředitelka Ori Cards

 

Aktuálně

Informace pro uchazeče

Počet podaných přihlášek přesáhl předpokládaný počet přijímaných uchazečů. Jednotné přijímací zkoušky se budou konat 12. a 13. dubna 2021.

Jarní prázdniny

Od 1. 3. do 5. 3. 2021 máme na OA jarní prázdniny. Úřední hodiny jsou v pondělí 1. 3. 2021 od 8:00 do 15:00. Užijte si zasloužené volno a těšíme se na další výuku od 8. 3. 2021.

Přihlášky ke studiu na OA

Od. 1. 2. 2021 do 1. 3. 2021 přijímáme přihlášky ke studiu do oboru Obchodní akademie ve všedních dnech od 8:00 do 15:00 hodin v kanceláři školy. Potvrzení od lékaře na přihlášku nepožadujeme. Přihlášku můžete doručit osobně nebo zaslat doporučenou poštou.

Distanční vzdělávání

Od 11. 1. 2021 do 21. 3. 2021 stále probíhá výuka distančním způsobem. Jednotlivé třídy se řídí dle sdíleného on-line rozvrhu.

Propagační video pro uchazeče

Chcete se dozvědět o naší škole něco víc? Mrkněte na video zde

Individuální konzultace

Ve škole jsou umožněny individuální konzultace (1 žák a 1 učitel). Konzultace je nutné domluvit s učitelem konzultovaného předmětu telefonicky nebo e-mailem. Roušky v prostorách školy jsou povinné.

Čestné prohlášení

formulář naleznete zde