Úvod
Novinky
Firma Ori Cards prorazila do místních periodik

Firma Ori Cards prorazila do místních periodik

Jsme studentská firma z místní Obchodní akademie, která se zapojila do vzdělávacího programu JA studentská firma od organizace JA Czech. Náš tým je složen z deseti nadšených studentů třetího ročníku, kteří se snaží promítnout do podnikání své zájmy, udělat svými produkty radost ostatním a u toho se naučit, jak funguje svět reálného podnikání.  

Bohužel jsme si pro začátek svého podnikání nevybrali zrovna nejpříznivější dobu. Všichni jsme se již od začátku prvního ročníku těšili právě na tento předmět, který nás vyvede ze světa pouhé teorie a naučí nás, jak podnikání, práce v týmu a další věci reálně fungují. Namísto toho jsme se všichni ocitli v izolaci od ostatních a začalo nám docházet, že náš první krok v podnikání nebude tak jednoduchý, jak jsme doufali. Nakonec jsme však tuto nevýhodu obrátili v náš prospěch a uvědomili si, že právě v těch nejtěžších obdobích se toho nejvíce naučíme, a tak jsme tady. Naše malá studentská firma Ori Cards.

Rozhodli jsme se pro vytváření originálních pohlednic s příběhem. Snažíme se do našich produktů promítnout rodinnou a přátelskou atmosféru naší školy a týmu. Naším hlavním cílem je, abyste mohli i Vy díky našim pohlednicím udělat radost svým blízkým a zpříjemnit jim den v této nelehké době. Při vytváření jednotlivých pohlednic jsme mysleli na všechny věkové skupiny, aby si u nás každý našel to své. 

Část našeho výdělku použijeme na výrobu speciálních pohlednic, které následně zašleme do domova seniorů v Lysé nad Labem, abychom jim alespoň tímto malým gestem vykouzlili úsměv na tváři. Koupením našich pohlednic uděláte radost nejen sobě a svým blízkým, ale jako bonus přispějete na dobrou věc.

Navštivte náš web https://ori-cards.webnode.cz/a prohlédněte si naše výrobky. Také tam najdete více informací o nás a odkaz na další sociální sítě.

Váš tým Ori Cards

 

Pohlednice s příběhem

Článek vyšel zde

Aktuálně

Informace pro uchazeče

Počet podaných přihlášek přesáhl předpokládaný počet přijímaných uchazečů. Jednotné přijímací zkoušky se budou konat 12. a 13. dubna 2021.

Jarní prázdniny

Od 1. 3. do 5. 3. 2021 máme na OA jarní prázdniny. Úřední hodiny jsou v pondělí 1. 3. 2021 od 8:00 do 15:00. Užijte si zasloužené volno a těšíme se na další výuku od 8. 3. 2021.

Přihlášky ke studiu na OA

Od. 1. 2. 2021 do 1. 3. 2021 přijímáme přihlášky ke studiu do oboru Obchodní akademie ve všedních dnech od 8:00 do 15:00 hodin v kanceláři školy. Potvrzení od lékaře na přihlášku nepožadujeme. Přihlášku můžete doručit osobně nebo zaslat doporučenou poštou.

Distanční vzdělávání

Od 11. 1. 2021 do 21. 3. 2021 stále probíhá výuka distančním způsobem. Jednotlivé třídy se řídí dle sdíleného on-line rozvrhu.

Propagační video pro uchazeče

Chcete se dozvědět o naší škole něco víc? Mrkněte na video zde

Individuální konzultace

Ve škole jsou umožněny individuální konzultace (1 žák a 1 učitel). Konzultace je nutné domluvit s učitelem konzultovaného předmětu telefonicky nebo e-mailem. Roušky v prostorách školy jsou povinné.

Čestné prohlášení

formulář naleznete zde