Úvod
Novinky
Exkurze do ekocentra a záchranné stanice Huslík

Exkurze do ekocentra a záchranné stanice Huslík

Dne 10. 9. se třídy 2. A a 2. B za doprovodu pana učitele Horáka a paní učitelky Šádkové účastnily exkurze do ekocentra a záchranné stanice Huslík. Původní plán navštívit toto místo v červnu loňského školního roku nám nevyšel, akci jsme tedy přesunuli na září. Na místo jsme došli ranní příjemnou procházkou z Libice nad Cidlinou (zde jsme byli upozorněni na slavníkovské hradiště) podél řeky. Po příchodu do stanice jsme si mohli prohlédnout venkovní areál, kde byli k vidění např. orel mořský, jezevec, výr velký, veverky a další zvířata. Ke všem jsme později dostali i komentář. Některým z nás bylo líto, že většina zvířat se do této stanice dostala kvůli nějaké lidské aktivitě (kácení stromů, srážka s autem, nálet do elektrického vedení…). Přednáška ve vnitřních prostorách byla opět obohacena o ukázky živých zvířátek. Kdo jste například kdy viděl vydří miminko? Nebo vám prolétl lelek těsně nad hlavou?

Venku za areálem jsme si ještě ujasnili pojem lužní les a shrnuli jeho význam a pak už nás čekala procházka do Poděbrad a následný rozchod.

Z výletu si odnášíme hodně zajímavých informací. Děkujeme. 

Slavíková Kristýna, 2.B

Huslik - ekocentro a záchranná stanice 2020

OALy v ekocentru a záchranné stanici 2020

Aktuálně

Žákovská firma Ori Cards se zapojuje do soutěží

Žákovská firma Ori Cards se zapojila do soutěže Top Logo.

Propagační video pro uchazeče

Chcete se dozvědět o naší škole něco víc? Mrkněte na video zde.

Nástup 4. ročníků

Od středy 25. 11. 2020 nastupují do školy 4. ročníky. Výuka bude probíhat dle stávajícího rozvrhu. Kmenové a odborné učebny budou vyhrazeny pouze pro jednotlivé třídy.

Individuální konzultace

Od 18. 11. 2020 jsou ve škole umožněny individuální konzultace (1 žák a 1 učitel). Konzultace je nutné domluvit s učitelem konzultovaného předmětu telefonicky nebo e-mailem. Roušky v prostorách školy jsou povinné.

Praxe 2. ročníků

Praxe 2. ročníků v termínu od 23. 11. do 27. 11. 2020 je ZRUŠENA. Nahrazena bude ve 2. pololetí školního roku. Termín ještě upřesníme.

Rozvrh výuky od 19. 10. 2020

Aktuální rozvrh výuky od 19. 10. 2020 najdete v sekci Žák - Studium - Rozvrh

Školení pedagogického sboru

Dne 21. 10. 2020 proběhne celodenní školení pedagogického sboru. Distanční vzdělávání bude probíhat formou off-line výuky.

Čestné prohlášení

formulář naleznete zde

Anketa