Úvod
Novinky
Ples jsme ještě stihli!

Ples jsme ještě stihli!

Maturitní ples bývá obvykle nejdůležitější událostí školního roku. Na „maturiťák“ v posledním ročníku vzpomínají všichni studenti veskrz pozitivně, maturity jsou v době jeho konání ještě bezpečně daleko. Náš maturitní ples se naštěstí uskutečnil ještě před vyhlášením mimořádného stavu v ČR. Je nám líto, že některé školy takové štěstí jako my neměly.

Samotná organizace plesu je velmi náročná, zodpovědná a někdy také vyčerpávající práce, která začíná dlouho předtím, než samotný ples vypukne. Ples je totiž živé téma v každém třídním kolektivu minimálně o rok dřív, než se uskuteční „naostro“. Organizaci této společenské události měly v naší třídě pod palcem především studentky Lucka Hottková a Anička Kӧhlerová, které se mj. podílely na takových činnostech, jakými jsou komunikace s kulturním domem, kde se ples koná, prodej vstupenek a další nezbytnosti, které bylo potřeba vyřešit. A nebylo jich málo.

Letošní ples třídy 4. A se mimořádně vydařil. Nezapomněli jsme na tradiční tanec maturantů s učiteli a rodiči ani na půlnoční překvapení, které všechny uchvátilo. V tomto vystoupení jsme si „zaletěli“ do různých zemí a tyto země jsme představili typickým tancem a kostýmem – pro představu jmenujme třeba Irsko, Mexiko, Francii nebo Španělsko.

Oblíbený třídní učitel Mgr. Zdeněk Doležal od nás obdržel „Diplom pro otce třídy“. Na fotografii můžete vidět, že nálada na plese byla opravdu skvělá. Náš pan učitel je vidět úplně vlevo a my mu jako třída děkujeme za všechny ty společné roky a podporu, které se nám z jeho strany dostalo.

Kolektiv třídy 4. A, Obchodní akademie Lysá nad Labem

Maturitní ples Obchodní akademie Lysá n. L. 2020

Aktuálně

Předávání vysvědčení za I. pololetí školního roku 2020/2021

V době distančního vzdělávání nemohou být výpisy z vysvědčení osobně předávány žákům. Z tohoto důvodu je pololetní klasifikace pro žáky i rodiče zobrazována na Bakawebu školy. Postup zobrazení pro rodiče je zde. Po návratu k prezenční výuce budou žákům výpisy osobně předány.

Distanční vzdělávání

Od 11. 1. 2021 do 29. 1. 2021 stále probíhá výuka distančním způsobem. Jednotlivé třídy se řídit dle sdíleného on-line rozvrhu.

Propagační video pro uchazeče

Chcete se dozvědět o naší škole něco víc? Mrkněte na video zde

Individuální konzultace

Ve škole jsou umožněny individuální konzultace (1 žák a 1 učitel). Konzultace je nutné domluvit s učitelem konzultovaného předmětu telefonicky nebo e-mailem. Roušky v prostorách školy jsou povinné.

Čestné prohlášení

formulář naleznete zde

Anketa

Jakou barvu kravaty má náš maskot?

32%červenou
32%červeno-bílou
36%bílou