Úvod
Novinky
Ples jsme ještě stihli!

Ples jsme ještě stihli!

Maturitní ples bývá obvykle nejdůležitější událostí školního roku. Na „maturiťák“ v posledním ročníku vzpomínají všichni studenti veskrz pozitivně, maturity jsou v době jeho konání ještě bezpečně daleko. Náš maturitní ples se naštěstí uskutečnil ještě před vyhlášením mimořádného stavu v ČR. Je nám líto, že některé školy takové štěstí jako my neměly.

Samotná organizace plesu je velmi náročná, zodpovědná a někdy také vyčerpávající práce, která začíná dlouho předtím, než samotný ples vypukne. Ples je totiž živé téma v každém třídním kolektivu minimálně o rok dřív, než se uskuteční „naostro“. Organizaci této společenské události měly v naší třídě pod palcem především studentky Lucka Hottková a Anička Kӧhlerová, které se mj. podílely na takových činnostech, jakými jsou komunikace s kulturním domem, kde se ples koná, prodej vstupenek a další nezbytnosti, které bylo potřeba vyřešit. A nebylo jich málo.

Letošní ples třídy 4. A se mimořádně vydařil. Nezapomněli jsme na tradiční tanec maturantů s učiteli a rodiči ani na půlnoční překvapení, které všechny uchvátilo. V tomto vystoupení jsme si „zaletěli“ do různých zemí a tyto země jsme představili typickým tancem a kostýmem – pro představu jmenujme třeba Irsko, Mexiko, Francii nebo Španělsko.

Oblíbený třídní učitel Mgr. Zdeněk Doležal od nás obdržel „Diplom pro otce třídy“. Na fotografii můžete vidět, že nálada na plese byla opravdu skvělá. Náš pan učitel je vidět úplně vlevo a my mu jako třída děkujeme za všechny ty společné roky a podporu, které se nám z jeho strany dostalo.

Kolektiv třídy 4. A, Obchodní akademie Lysá nad Labem

Maturitní ples Obchodní akademie Lysá n. L. 2020

Aktuálně

Uzavření kanceláře školy

Dne 17. 8. 2020 bude kancelář školy uzavřena z důvodu přerušení dodávky elektřiny.

Školní rok 2020/21

Vyučování začíná 1. 9. 2020 v 7,50.

Kancelář školy

je v době letních prázdnin otevřena vždy v pondělí od 8 do 11 hodin.

Čestné prohlášení

formulář naleznete zde

Fotografie tříd

proběhlo v tomto školním roce také netradičně, a tak vznikly jen fotografie některých tříd a učitelů. zde

Anketa