Úvod
Novinky
Učitelé studentům a studenti učitelům

Učitelé studentům a studenti učitelům

20. 3. 2020

"Posíláme pozdrav našim úžasným učitelům, kteří nás ani v těchto chvílích, které pro nikoho nejsou jednoduché, nepřestali plně podporovat! Děkujeme Vám za obrovskou podporu! Co bychom to ale byli za studenty, kdybychom Vás v tom nechali samotné? I my chceme ukázat, že se zajímáme o dění okolo a nemáme to "na salámu".
Zároveň chci poděkovat všem studentům, kteří se do naší výzvy zapojili, rozšířili to dál a ukázali světu, že za roušku se opravdu stydět nemusíme! Přeci MOJE ROUŠKA CHRÁNÍ TEBE TVOJE ROUŠKA CHRÁNÍ MĚ!"

studenti školy na fb OALy

video

19. 3. 2020

"Za všechny můžu s radostí oznámit, že jsme všichni zdraví a karanténu zvládáme v rámci možností také. 

S učivem se snažíme poprat co nejlépe. Zatím každý, kdo měl s úkoly nějaký problém, našel ve třídním chatu pomoc. Snažíme se pomáhat si s čímkoliv můžeme. Problémem byly například chybějící učebnice na ruštinu, avšak i to jsme nakonec díky odkazům ke stažení vyřešili. Teď si může učebnici stáhnout každý zdarma do počítače i do telefonu. 

Nakonec bych chtěla za celou třídu alespoň touto cestou poděkovat všem učitelům, kteří s námi neustále komunikují a snaží se nám toto samostudium co nejvíc zjednodušit."

studentka 3. ročníku

19. 3. 2020

"Zlatíčka naše, myslíme na vás, posíláme mnoho pozdravů od srdce, chovejte se zodpovědně, myslete na ostatní ..... a učte se!"

Iva Gecková a učitelé na fb školy

Učitelé OALy nosí roušky

.

Aktuálně

Předávání vysvědčení za I. pololetí školního roku 2020/2021

V době distančního vzdělávání nemohou být výpisy z vysvědčení osobně předávány žákům. Z tohoto důvodu je pololetní klasifikace pro žáky i rodiče zobrazována na Bakawebu školy. Postup zobrazení pro rodiče je zde. Po návratu k prezenční výuce budou žákům výpisy osobně předány.

Distanční vzdělávání

Od 11. 1. 2021 do 29. 1. 2021 stále probíhá výuka distančním způsobem. Jednotlivé třídy se řídit dle sdíleného on-line rozvrhu.

Propagační video pro uchazeče

Chcete se dozvědět o naší škole něco víc? Mrkněte na video zde

Individuální konzultace

Ve škole jsou umožněny individuální konzultace (1 žák a 1 učitel). Konzultace je nutné domluvit s učitelem konzultovaného předmětu telefonicky nebo e-mailem. Roušky v prostorách školy jsou povinné.

Čestné prohlášení

formulář naleznete zde

Anketa

Jakou barvu kravaty má náš maskot?

32%červenou
32%červeno-bílou
36%bílou