Úvod
Novinky
Učitelé studentům a studenti učitelům

Učitelé studentům a studenti učitelům

20. 3. 2020

"Posíláme pozdrav našim úžasným učitelům, kteří nás ani v těchto chvílích, které pro nikoho nejsou jednoduché, nepřestali plně podporovat! Děkujeme Vám za obrovskou podporu! Co bychom to ale byli za studenty, kdybychom Vás v tom nechali samotné? I my chceme ukázat, že se zajímáme o dění okolo a nemáme to "na salámu".
Zároveň chci poděkovat všem studentům, kteří se do naší výzvy zapojili, rozšířili to dál a ukázali světu, že za roušku se opravdu stydět nemusíme! Přeci MOJE ROUŠKA CHRÁNÍ TEBE TVOJE ROUŠKA CHRÁNÍ MĚ!"

studenti školy na fb OALy

video

19. 3. 2020

"Za všechny můžu s radostí oznámit, že jsme všichni zdraví a karanténu zvládáme v rámci možností také. 

S učivem se snažíme poprat co nejlépe. Zatím každý, kdo měl s úkoly nějaký problém, našel ve třídním chatu pomoc. Snažíme se pomáhat si s čímkoliv můžeme. Problémem byly například chybějící učebnice na ruštinu, avšak i to jsme nakonec díky odkazům ke stažení vyřešili. Teď si může učebnici stáhnout každý zdarma do počítače i do telefonu. 

Nakonec bych chtěla za celou třídu alespoň touto cestou poděkovat všem učitelům, kteří s námi neustále komunikují a snaží se nám toto samostudium co nejvíc zjednodušit."

studentka 3. ročníku

19. 3. 2020

"Zlatíčka naše, myslíme na vás, posíláme mnoho pozdravů od srdce, chovejte se zodpovědně, myslete na ostatní ..... a učte se!"

Iva Gecková a učitelé na fb školy

Učitelé OALy nosí roušky

.

Aktuálně

Přijímací zkoušky a maturity 2020

v novém zákoně zde

Informace o maturitní zkoušce

najdete zde

Informace o přijímacím řízení

naleznete zde

UZAVŘENÍ ŠKOLY

V době od 11. 3. 2020 do odvolání je škola pro žáky uzavřena. Zadání témat pro samostudium naleznete zde

Anketa

Věřím, že se školy otevřou před 1. červnem 2020 a maturity se uskuteční.

50%ano
50%ne