Úvod
Novinky
Odborná praxe studentů v Anglii

Odborná praxe studentů v Anglii

Stážisté napsali:

Odborná praxe v Anglii 2020

1.3. 2020

Dnes jsme se v bezpečí dostali do Anglie. A dále pokračovali autobusem až do Derehamu. I když byla cesta dlouhá, dopadla dobře. Po příjezdu jsme se ubytovali, prošli si město a ukázali si místa praxí i nějaké obchody. Sami jsme pak pokračovali v procházce městem a nyní už se v hotelu chystáme na noční klid.
Filip Hlavička

Student na praxi v Derehamu

2. 3. 2020

Dnes jsme byli první den na praxích. Všichni jsme si je užili a byli jsme uvedeni do chodu daných pracovišť. První den tak proběhl v pořádku a zrovna jíme v hotelové restauraci.
všichni z Anglie.

Praxe žáků OA Lysá n. L. v Anglii 2020

4. 3. 2020

Praxi vykonávám v realitní kanceláři. Dneska i včera jsem jezdila s Georgem po různých domech a dělala jejich prohlídky pro případné zájemce. Dál jsem k domům dávala cedule ,,SOLD”. Většinu času jsem v kanceláři, kde pomáhám ukládat různé složky a dokumenty nebo asistuju při telefonátech. Práce v realitce mě opravdu nadchla a přemýšlím, že bych se tomuhle oboru věnovala dál. 

Jitka Dvořáková

Praxe v Anglii 2020

4. 3. 2020

Jsem na praxi v Barclays Bank Dereham. Dnes jsem stínoval zaměstnankyni banky a většinu času jsem se díval, jak mluví s klienty a jak to přesně chodí. Potom jsme si vyměnili role a já byl ten, kdo se klientovi banky věnoval. Poprvé jsem dnes volal se zákazníkem.

Poté, co jsme skončili v práci, jsme šli k řediteli naší partnerské školy. Předali jsme mu dárek z Lysé n. L.  a chvilku jsme si povídali.

Den jsme zakončili cestou do Norwich.

5. 3. 2020

Dneska jsem archivoval dokumenty. Vzhledem k tomu, že jsem podle nich udělal dost a nic víc na práci neměli, tak jsem se většinu dne bavil se zaměstnanci o České republice, co jak vědí apod.

Tomáš Syrový

Praxe v Anglii 2020 - Dereham Neatherd High School

4. 3. 2020

Další den praxí za námi. Pracuji ve firmě Westcotec. Dnes jsem pomáhal sestavovat značky. Měl jsem možnost vyzkoušet si mnoho různých věci, ke kterým se normálně nedostanu, například pájení a programování čipů. Lidé na praxi jsou velice milí a přátelští.

5. 3. 2020

Dnes jsem pomáhal sestavit značku a zálohovat papíry do šanonů.

Matěj Crha

Praxe studenta v Westcotec Ltd Dereham, Anglie

 

4. 3.  2020

Jsem na praxi v Dereham Library. Dnes jsem rozděloval knihy do určených poliček a hledal knihy určené k odeslání do jiných knihoven. Také jsem se zúčastnil aktivity, která zahrnovala pletení a konverzaci s lidmi, kteří do knihovny přišli.

5. 3. 2020

V knihovně jsem dnes převážně zařazoval knihy a hledal ty, které byly určeny k odeslání. Po praxi jsme se vydali do Norwiche a nakupovali v různých obchodech, hlavně pak v Primarku.

Filip Hlavička

Partnerská škola OALy Dereham Neatherd High School

4. 3. 2020

Dnes jsme navštívili partnerskou školu Neatherd High School v Derehamu a pak se vydali do Norwiche na procházku a nákupy. 🙂 Celý den jsme si moc užili a tešíme se na další...

Jitka Dvořáková

Norwich - odborná praxe v Anglii

7. 3. 2020

Naše stáž v Anglii je u konce, ale věříme, že vzpomínky a nové zkušenosti nám zůstanou napořád! Děkujeme za úžasnou příležitost. Užili jsme si to, jak nejvíce jsme mohli.

Jitka Dvořáková

Aktuálně

Maturitní zkoušky

informace zde

Přijímací zkoušky na SŠ

se konají 8. 6. 2020. Více informací zde

Hodnocení

žáků na konci druhého pololetí 2019/20 se bude řídit vyhláškou č. 211/2020. Najdete ji zde

Zadání distančního studia

naleznete zde

Anketa