Úvod
Novinky
Cenná zkušenost

Cenná zkušenost

V rámci výuky nám naše škola mimo jiné nabízí také odborné praxe. Praxe probíhají v tuzemských firmách a jejich cílem je získat co nejvíce zkušeností z pracovního procesu a porovnat své znalosti a dovednosti ze školy s tím, jak to chodí „ve skutečnosti“. Pro ty z nás, kteří si praxi nezajistili sami, škola nabídla praxi v Chateau Mcely. Jedná se o pětihvězdičkový luxusní hotel v krásně zrekonstruovaném zámku poblíž Loučeně, nabízející svým klientům nejen krásné ubytování, ale také wellness procedury s vlastní řadou bylinné kosmetiky, možnost firemních setkání nebo pořádání svateb.

Podmínkou přijetí byl pohovor přímo v Chateau Mcely.  Na tři z nás, kteří měli o tuto praxi zájem, čekal nelehký úkol: formálně se obléknout a při pohovoru ze sebe vydat to nejlepší, čím můžeme potencionálního zaměstnavatele zaujmout. Při samotném příjezdu na místo nás ohromil zámek svojí nádherou, upraveným rozsáhlým parkem a přátelskou atmosférou. Nejdříve jsme dostali k vyplnění kratší formulář, ve kterém jsme překládali různé texty. Na to navázal pohovor vedený nejdříve v angličtině a poté v češtině. Teprve po hodině jsme si mohli oddychnout, zabořit se do měkkých křesílek v zimní zahradě, kochat se výhledem do upraveného zámeckého parku a dopít si cappuccino nebo café laté. Zpětně jsme celý pohovor zhodnotili jako dobrou zkušenost, díky které máme náskok proti ostatním spolužákům. A jak to celé dopadlo? Ještě sami nevíme, ale výsledky bychom se měli dozvědět co nejdříve…

Andrea Drahokoupilová, 2. A

Mcely_2019

Aktuálně

Předávání vysvědčení za I. pololetí školního roku 2020/2021

V době distančního vzdělávání nemohou být výpisy z vysvědčení osobně předávány žákům. Z tohoto důvodu je pololetní klasifikace pro žáky i rodiče zobrazována na Bakawebu školy. Postup zobrazení pro rodiče je zde. Po návratu k prezenční výuce budou žákům výpisy osobně předány.

Distanční vzdělávání

Od 11. 1. 2021 do 29. 1. 2021 stále probíhá výuka distančním způsobem. Jednotlivé třídy se řídit dle sdíleného on-line rozvrhu.

Propagační video pro uchazeče

Chcete se dozvědět o naší škole něco víc? Mrkněte na video zde

Individuální konzultace

Ve škole jsou umožněny individuální konzultace (1 žák a 1 učitel). Konzultace je nutné domluvit s učitelem konzultovaného předmětu telefonicky nebo e-mailem. Roušky v prostorách školy jsou povinné.

Čestné prohlášení

formulář naleznete zde

Anketa

Jakou barvu kravaty má náš maskot?

32%červenou
32%červeno-bílou
36%bílou