Úvod
Novinky
Návštěva MF ČR

Návštěva MF ČR

Není to tak dlouho, co do našeho města zavítala vzácná návštěva - ministryně financí paní Alena Schillerová. V dubnu besedovala s žáky dvou lyských základních škol a se studenty naší školy a také střední SŠD Lysá nad Labem. Moderování debaty se ujala naše studentka Lucie Kopejtková, která svoji roli zvládla na jedničku s ne jednou, ale dvěma hvězdičkami. Paní ministryně na její výkon nezapomněla a u příležitosti Dne otevřených dveří na Ministerstvu financí, který se konal v sobotu 28. září 2019, pozvala nejen ji, ale také ostatní studenty a vyučující k prohlídce hlavní budovy Ministerstva financí.

Krásnou a rozlehlou budovou provedla naši skupinu pracovnice ministerstva. Představila nám jednotlivá oddělení, vysvětlila jejich náplň práce, přiblížila historii budovy a podělila se o svůj osobní příběh, kdy začala na ministerstvu pracovat již jako studentka. Osobně jsme se setkali s paní ministryní Schillerovou. Přijetí bylo velmi srdečné a neslo se celé v přátelském duchu. Jsme pyšní na to, že naši studenti tak skvěle reprezentují svoji školu.  

RNDr. Ivana Dvořáková

Návštěva MF ČR

Aktuálně

Výroční zpráva za 2018/2019

zde

Nejbližší den otevřených dveří

je v sobotu 7. 12. 2019 od 9 do 12 hodin.

Návštěva MF ČR

se uskutečnila na základě pozvání paní ministryně Aleny Schillerové. Fotografie zde

Den jazyků

jsme oslavili celoškolským projektem. Fotografie zde

3. místo v Ekotýmu

V krajském kole soutěže v ekonomických znalostech Ekonomický tým obsadilo družstvo studentů 4. ročníku naší školy 3. místo. Velká gratulace! Fotografie zde

Uchazeči o studium

se mohou přijít do školy podívat každý den. Hodinu je možné domluvit telefonicky nebo e-mailem.

Anketa