Úvod
Novinky
Dobrý tip na zaměstnání

Dobrý tip na zaměstnání

V pátek 13. 9. 2019 se druhé a třetí ročníky naší školy vydaly do Prahy na exkurzi do firmy Microsoft. Tato firma se zabývá vývojem a výrobou programového vybavení počítačů, které užívají lidé po celém světě.

Na začátku exkurze jsme se seznámili s většinou programů, které Microsoft vlastní a vyvíjí, a náš průvodce nám předvedl, co všechno programy dokážou (úprava fotek v Malování 3D, prezentace v Power Pointu atd). Následovala prohlídka celé budovy Microsoftu, ta je celá moderně vybavená. Líbilo se mi, že jednotlivá patra jsou laděná do různých stylů. Patro, které se nám všem líbilo asi nejvíc, bylo hudební. V místnosti určené ke zpěvu či hraní na hudební nástroje jsou například bicí, kytary nebo mikrofon. Firemní večírky jsou ozvučené a propojené s hudební místností, takže si všichni mohou užívat živou hudbu. Další patro je laděno do modrých barev, jelikož hlavním tématem je aplikace Skype.

Po celý den nás provázel velmi milý zaměstnanec firmy, který nám vše ochotně vysvětlil a odpovídal na naše všetečné dotazy. Třešničkou na dortu byl výstup na střechu budovy s velkou dřevěnou terasou, odkud je krásný výhled na celou Prahu.  Exkurze se mi líbila, byla moc zajímavá, dokonce mě i inspirovala.

Valentina Gigante, 3. B

Studenti OA Lysá nad Labem v Microsoftu 2019

Aktuálně

Výroční zpráva za 2018/2019

zde

Nejbližší den otevřených dveří

je v sobotu 7. 12. 2019 od 9 do 12 hodin.

Návštěva MF ČR

se uskutečnila na základě pozvání paní ministryně Aleny Schillerové. Fotografie zde

Den jazyků

jsme oslavili celoškolským projektem. Fotografie zde

3. místo v Ekotýmu

V krajském kole soutěže v ekonomických znalostech Ekonomický tým obsadilo družstvo studentů 4. ročníku naší školy 3. místo. Velká gratulace! Fotografie zde

Uchazeči o studium

se mohou přijít do školy podívat každý den. Hodinu je možné domluvit telefonicky nebo e-mailem.

Anketa