Úvod
Novinky
Simulační hra UNISIM

Simulační hra UNISIM

Rok se s rokem sešel a my jsme se opět zúčastnili simulační manažerské hry UNISIM. Náš tým ve složení Jakub Kubiš a David Štěrba postoupil do celorepublikového finále.

I tentokrát se hrálo na VOŠ a SPŠE Plzeň. Dne 24. 4. svedli Jakub a David v semifinálovém kole nelehký boj o postup do finále, ale nadšení pro hru a vytrvalost se vyplatily. Semifinále, které proběhlo ve verzi „Cestovní kancelář“ (žáci měli za úkol po šest půlhodinových kol provozovat cestovní kancelář), vyhráli a postoupili do finálového kola, které proběhlo následující den. I přes nelehký začátek (výpadek internetu, posunutí začátku hry a snížení počtu soutěžních kol) se kluci hrdě pustili do hry. Tentokrát bylo cílem dosáhnout co nejvyšších hodnot při provozování fiktivní prodejny s elektronikou. Po dvouhodinovém boji skončili na krásném pátém místě.

Děkuji Jakubovi a Davidovi za skvělou prezentaci školy a doufám, že i příští rok se dostaneme do finále a znovu se popereme o stupně vítězů. 

Mgr. Lenka Hrubčíková, učitelka odborných předmětů

Fotografie

Studenti 3. ročníku 2018 /2019 Obchodní akademie, Lysá nad Labem

Aktuálně

Uzavření školy v době prázdnin

Z důvodu přestavby WC bude škola uzavřena. Úřední hodiny kanceláře jsou vždy v pondělí od 8 do 11 h. Více zde

Sportovní kurz

Fotografie zde

Výroční fotografie

tříd a učitelů najdete zde

Vysvědčení

obdrží žáci dne 28. 6. 2019.

Volejbalový turnaj

se uskuteční na kurtech u fotbalového hřiště 27. 6. od 8 h.

Den volna pro žáky

vyhlašujeme dne 26. 6. 2019.

Přijmeme paní na úklid

školních prostor od 15. 8. 2019. Pracovní doba 5 hodin odpoledne, nepožadujeme mytí oken, příjemný kolektiv, příspěvek na rekreaci.

Anketa

Co bude ve škole o prázdninách?

33%přestavba WC
32%vyučování dle rozvrhu
35%kurz angličtiny