Úvod
Novinky
Vánoční volejbalový turnaj 2018

Drama se nekonalo, favorit nezaváhal

Poslední předvánoční čtvrtek jsme v naší škole jako každoročně pořádali vánoční volejbalový turnaj. Na tento den se třídy v rámci tělesné výchovy začínaly připravovat již od listopadu. Každá třída si vytvořila tým, který ji reprezentoval.

Soutěže se zúčastnilo 6 týmů, hrálo se ve dvou tělocvičnách. Týmy byly losem rozděleny do dvou skupin, vítězové se nakonec utkali ve finále. Po prvních zápasech se začala projevovat u některých týmů nervozita. Ne všem se dařilo ukázat, že je volejbal jejich silnou stránkou.

Nejlepším zápasem nejen pro hráče, ale i pro diváky se stal finálový souboj mezi 1. B a 3. A.Po nelehkém boji se podařilo zvítězit favorizované 3. A, která ve stejném složení vyhrála i vloni. Zápas okomentoval organizátor turnaje a zároveň třídní profesor vítězů Zdeněk Doležal: „Nečekal jsem, že se to opět podaří a zvítězíme. Už teď se těším na další ročník.“

Odměnou pro vítěze bývá každoročně exhibiční zápas se zatím neporaženými kantory. Ten se letos neuskutečnil, proto budou mít vítězové šanci vyzvat učitele až příští rok, tentokrát už jako čtvrťáci.

Celé sportovní dopoledne se vydařilo, spokojeni byli nejen hráči, ale i diváci. A o to přece ve sportu jde především!