Úvod
Novinky
Manažerská simulační hra UNISIM

Manažerská simulační hra UNISIM

V pátek 16. 3. 2018 jsme si v manažerské simulační hře UNISIM vyzkoušeli, jak naši žáci umí propojit znalosti předmětů ekonomika, účetnictví a statistika.

Hry se zúčastnily i dva týmy ve složení našich žáků 3. ročníku - Libora Pošepného a Karolíny Dygrýnové, Karin Holexové a Terezy Dvořákové. Žáci pracovali ve virtuální firmě, kde měli za úkol vytvořit produkty, které by prodali na trhu cestovního ruchu. Měli dosáhnout co nejlepšího hospodářského výsledku, tedy zisku, a kladného parametru EVA (ekonomická přidaná hodnota).

Během čtyř kol analyzovali počáteční reporty, ze kterých se dozvěděli základní informace o rozdělení trhu, o poptávce a konkurenci. Po každém kole práci vyhodnotili a z výsledků vyšli v dalším kole.

Hry se zúčastnilo celkem 44 týmů z celé ČR. Do finále jich poustoupilo 10, mezi nimi i tým Libora Pošepného a Karolíny Dygrýnové. Ti se utkají s ostatními finalisty 18. a 19. dubna v Plzni. Cenou pro první tři vítězné týmy je předplatné manažerské simulační hry UNISIM pro naši školu na jeden rok.

Věřím, že získané znalosti a dovednosti z oblasti vedení firmy využijí naši žáci ve svém budoucím zaměstnání nebo podnikání.

Mgr. Lenka Hrubčíková, učitelka odborných předmětů

Simulační hra UNISIM

Aktuálně

Praktická maturitní zkouška

se koná 26. 4. 2018.

Učíme se chránit život a zdraví

je název celoškolského projektu, který se uskuteční ve středu 25. 4. 2018.

Veletrh JA firma 2018

se uskutečnil 12. 4. 2018 v Praze. Naši studenti 3. ročníku představili firmu S/cool – Made. Fotografie naleznete zde

Přijímací řízení

Dne 30. 4. 2018 od 8 do 15 hodin lze vyzvednout rozhodnutí o přijetí žáka ke studiu a odevzdat zápisový lístek.

Objízdná trasa

informace pro žáky, rodiče a uchazeče zde

Návštěva školy

je možná na základě dohody. Volejte nebo pište na naši e-mailovou adresu.

Anketa