Úvod
Novinky
Manažerská simulační hra UNISIM

Manažerská simulační hra UNISIM

V pátek 16. 3. 2018 jsme si v manažerské simulační hře UNISIM vyzkoušeli, jak naši žáci umí propojit znalosti předmětů ekonomika, účetnictví a statistika.

Hry se zúčastnily i dva týmy ve složení našich žáků 3. ročníku - Libora Pošepného a Karolíny Dygrýnové, Karin Holexové a Terezy Dvořákové. Žáci pracovali ve virtuální firmě, kde měli za úkol vytvořit produkty, které by prodali na trhu cestovního ruchu. Měli dosáhnout co nejlepšího hospodářského výsledku, tedy zisku, a kladného parametru EVA (ekonomická přidaná hodnota).

Během čtyř kol analyzovali počáteční reporty, ze kterých se dozvěděli základní informace o rozdělení trhu, o poptávce a konkurenci. Po každém kole práci vyhodnotili a z výsledků vyšli v dalším kole.

Hry se zúčastnilo celkem 44 týmů z celé ČR. Do finále jich poustoupilo 10, mezi nimi i tým Libora Pošepného a Karolíny Dygrýnové. Ti se utkají s ostatními finalisty 18. a 19. dubna v Plzni. Cenou pro první tři vítězné týmy je předplatné manažerské simulační hry UNISIM pro naši školu na jeden rok.

Věřím, že získané znalosti a dovednosti z oblasti vedení firmy využijí naši žáci ve svém budoucím zaměstnání nebo podnikání.

Mgr. Lenka Hrubčíková, učitelka odborných předmětů

Simulační hra UNISIM

Aktuálně

Seznamovací kurz 1. ročníku 2018/2019

popsaly studentky zde

Celoškolský projekt Den jazyků

se letos uskuteční v pondělí 24. září 2018.

Omezený příjezd ke škole

V ulici Komenského v Lysé n. L. probíhají stavební práce. Je uzavřen příjezd od náměstí.

Anketa