Úvod
Novinky
Manažerská simulační hra UNISIM

Manažerská simulační hra UNISIM

V pátek 16. 3. 2018 jsme si v manažerské simulační hře UNISIM vyzkoušeli, jak naši žáci umí propojit znalosti předmětů ekonomika, účetnictví a statistika.

Hry se zúčastnily i dva týmy ve složení našich žáků 3. ročníku - Libora Pošepného a Karolíny Dygrýnové, Karin Holexové a Terezy Dvořákové. Žáci pracovali ve virtuální firmě, kde měli za úkol vytvořit produkty, které by prodali na trhu cestovního ruchu. Měli dosáhnout co nejlepšího hospodářského výsledku, tedy zisku, a kladného parametru EVA (ekonomická přidaná hodnota).

Během čtyř kol analyzovali počáteční reporty, ze kterých se dozvěděli základní informace o rozdělení trhu, o poptávce a konkurenci. Po každém kole práci vyhodnotili a z výsledků vyšli v dalším kole.

Hry se zúčastnilo celkem 44 týmů z celé ČR. Do finále jich poustoupilo 10, mezi nimi i tým Libora Pošepného a Karolíny Dygrýnové. Ti se utkají s ostatními finalisty 18. a 19. dubna v Plzni. Cenou pro první tři vítězné týmy je předplatné manažerské simulační hry UNISIM pro naši školu na jeden rok.

Věřím, že získané znalosti a dovednosti z oblasti vedení firmy využijí naši žáci ve svém budoucím zaměstnání nebo podnikání.

Mgr. Lenka Hrubčíková, učitelka odborných předmětů

Simulační hra UNISIM

Aktuálně

Termíny

maturitní generálka 19.12., volejbalový turnaj 20.12., vánoční projekt 21.12., ekonomický projekt 14.-15. 1.

Nejbližší den otevřených dveří

se koná v pondělí 7. ledna 2019 od 10 do 16 h. Srdečně vás zveme.

Den otevřených dveří 1. 12. 2018

ve fotografiích zde

Zahraniční praxe v Anglii

se uskuteční v březnu 2019. Vybraní účastníci absolvují v lednu a únoru přípravný kurz.

Anketa