Úvod
Novinky
Studentská firma - viděli jste nás na Výstavišti v Lysé nad Labem?

Studentská firma - viděli jste nás na Výstavišti v Lysé nad Labem?

V únoru nás ve firmě ,,O(A)lymp, studentská společnost" čekalo hodně práce. Hned na začátku měsíce jsme nakoupili materiál, abychom se mohli vrhnout na výrobu speciální edice bižuterie k Valentýnu.

Pak následovala práce na výroční zprávě a příprava na Veletrh středních škol, který se konal 16. – 18. února na Výstavišti v Lysé nad Labem. Připravili jsme si materiály na stánek, bižuterii, kterou jsme na veletrhu chtěli nabízet, a vystoupení, v rámci kterého jsme prezentovali naši školu a firmu.

 Na stánku se během dne střídali studenti - zaměstnanci firmy a prodávali výrobky. Také poskytovali zájemcům o studium informace o naší škole. Prezidentka studentské firmy ,,O(A)lymp, studentská společnost"Tereza Plecitá a ředitel HR oddělení Andrej Tichý představili OA Lysá a naši firmu na pódiu během přehlídky středních škol, Tereza dokonce přehlídku všech škol moderovala.

Na záznam z jejich vystoupení se můžete podívat na facebookových stránkách OA Lysá nad Labem  zde.

Ke konci února naši školu navštívil pan Ing. Jan Skopeček, radní Středočeského kraje, spolu se starostou Lysé nad Labem Ing. Karlem Otavou. Prezidentka studentské firmy oba seznámila s dosavadními výsledky „podnikání“ a s plány do budoucna.

A protože nás 5. dubna 2017 čeká již 22. ročník soutěžního veletrhu „JA Studentská firma roku“, byl měsíc březen pro všechny naše zaměstnance opravdu „pracovní“. Mimo jiné jsme vytvořili informační video o firmě. Můžete ho vidět na adrese.

Na veletrhu budou soutěžit všechny studentské firmy založené a provozované ve školním roce 2016/2017. O tom, jak jsme se na veletrhu prezentovali, vás budeme informovat.

Martina Zárubová, studentka 3. ročníku OA Lysá nad Labem, asistentka PR ředitelky studentské firmy„O(A)lymp, studentská společnost“

O(A)lymp - studentská firma Obchodní akademie Lysá nad Labem

Výrovby O(A)lymp - studentská firma OALy 2016/2017

Aktuálně

Uzavření kanceláře školy

Dne 17. 8. 2020 bude kancelář školy uzavřena z důvodu přerušení dodávky elektřiny.

Školní rok 2020/21

Vyučování začíná 1. 9. 2020 v 7,50.

Kancelář školy

je v době letních prázdnin otevřena vždy v pondělí od 8 do 11 hodin.

Čestné prohlášení

formulář naleznete zde

Fotografie tříd

proběhlo v tomto školním roce také netradičně, a tak vznikly jen fotografie některých tříd a učitelů. zde

Anketa