Úvod
Novinky
Jazykový kurz v Anglii

Jazykový kurz v Anglii

Ve dnech 5. – 11. září jsme díky projektu "Učíme se v Evropě", který Obchodní akademie Lysá nad Labem realizuje za finanční podpory ESF a státního rozpočtu ČR, měli možnost navštívit Velkou Británii a zdokonalit se v anglickém jazyce.

V neděli ráno jsme trajektem přejeli do přístavního města Dover a navštívili Dover Castle. Poté jsme přejeli do města Hastings. Zde jsme navštívili Hastings Castle a Smugglers Caves. Večer jsme se setkali s rodinami, u kterých jsme byli ubytovaní.

Dopoledne dalších dní jsme strávili v anglické škole, kde nás vyučovali rodilí mluvčí. Podle úrovně angličtiny jsme byli rozděleni do několika skupin. Během výuky jsme konverzovali na různá témata, například o Velké Británii, cestování, jídle… Výuka v této škole se nám velmi líbila a také nám pomohla zdokonalit naši angličtinu.

Odpolední program byl ve znamení výletů. Prohlédli jsme si například pirátskou vesničku Rye, ve které vlastní dům Johnny Depp, Sea Life Centre nebo nádherné bílé útesy Seven Sisters.

Poslední den jsme navštívili hlavní město Velké Británie Londýn. Zde jsme měli možnost vidět mnoho památek, například Westminster Abbey, Houses of Parliament, Big Ben, Buckingham Palace, Trafalgar Square. Večer jsme se vydali na dlouhou cestu domů.

Pobyt ve Velké Británii se nám všem opravdu moc líbil a doufáme, že se tam ještě někdy podíváme.

Aneta Bryxí, studentka 4. ročníku

Studenti Obchodní akademie Lysá nad Labem obdrželi certifikát o absolvování kurzu ANJ

Aktuálně

Pozvánka na maturitní ples

Maturitní ples se koná 1. 2. 2019 od 19 h v KD Čelákovice. Vstupenky lze zakoupit nebo objednat u maturantů nebo je možnost je zakoupit přímo na místě.

Den otevřených dveří

se koná v úterý 12. 2. 2019 od 10 do 16 h. Srdečně vás zveme.

Ekonomický projekt

ve fotografiích zde

Lyžařský kurz

se koná od 3. do 8. 2. 2019.

Anketa