Úvod
Novinky
První týden v Anglii je za námi

První týden v Anglii je za námi

Praktikanti mají za sebou první týden v anglických kancelářích. Reference na jejich práci jsou dobré až vynikající. V pátek se čokoládou nebo jiným drobným dárkem rozloučili a druhý týden v ostrovním království je čekají nová pracoviště, noví kolegové a nové zážitky. Jediná dvojice, Verča a Tom, se rozdělí a už se nebudou moci spoléhat jeden na druhého. Budeme jim držet palce, aby ve druhé firmě obstáli se stejnou ctí, jako v té první. Do té doby ale mají před sebou víkend, na který si všichni naplánovali výlet do Norwiche. Kromě starobylého hradu a monumentální katedrály, které jistě nezapomenou navštívit :-), tu na ně čeká nakupovací ráj. A tak jen připomínáme, že váhový limit zavazadel na cestu domů je 20 kg :-) Na neděli naše anglická skupinka počítá s výletem na pobřeží. Zimní moře je krásné a divoké a pro české oči opravdu výjimečné.

Přejeme úspěšný a pohodový druhý týden zahraniční praxe Leonardo da Vinci a šťastnou cestu domů!!!!!!

   

 

Aktuálně

Praxe 2. ročníků

Praxe 2. ročníků v termínu od 23. 11. do 27. 11. 2020 je ZRUŠENA. Nahrazena bude ve 2. pololetí školního roku. Termín ještě upřesníme.

Rozvrh výuky od 19. 10. 2020

Aktuální rozvrh výuky od 19. 10. 2020 najdete v sekci Žák - Studium - Rozvrh

Školení pedagogického sboru

Dne 21. 10. 2020 proběhne celodenní školení pedagogického sboru. Distanční vzdělávání bude probíhat formou off-line výuky.

Den otevřených dveří

se uskuteční v sobotu 5. 12. 2020 od 9 do 12 hodin. Více informací zde

Čestné prohlášení

formulář naleznete zde

Anketa