Úvod
Novinky
Když chceš, tak to dokážeš!

Když chceš, tak to dokážeš!

Zdravé sebevědomí, víra v dobro, životní optimismus, pevná vůle – to vše může být synonymem pro cíl preventivního programu Radoslava Bangy, člena hudební skupiny Gipsy.cz, který 26. dubna 2013 zavítal do Lysé nad Labem.

Zhruba ve dvouhodinovém vystoupení se v sále místní základní umělecké školy se studenty prvního až třetího ročníku Obchodní akademie Lysá nad Labem podělil o svůj životní příběh. Mluvil nejen o kamarádovi, který se stal drogově závislým a zemřel, ale dotkl se také problematiky nebezpečí internetu, alkoholismu, domácího násilí, bezdomovectví a rasové nesnášenlivosti. Své zkušenosti vložil do textů vlastních písní, které byly součástí programu. Z diváckých reakcí bylo zřejmé, že program byl úspěšný a Radoslav Banga dokázal studenty pozitivně motivovat v duchu hesla „Chtít, věřit a konat“.

Mgr. Martina Šenkýřová

Aktuálně

Informace pro uchazeče

Počet podaných přihlášek přesáhl předpokládaný počet přijímaných uchazečů. Jednotné přijímací zkoušky se budou konat 12. a 13. dubna 2021.

Jarní prázdniny

Od 1. 3. do 5. 3. 2021 máme na OA jarní prázdniny. Úřední hodiny jsou v pondělí 1. 3. 2021 od 8:00 do 15:00. Užijte si zasloužené volno a těšíme se na další výuku od 8. 3. 2021.

Přihlášky ke studiu na OA

Od. 1. 2. 2021 do 1. 3. 2021 přijímáme přihlášky ke studiu do oboru Obchodní akademie ve všedních dnech od 8:00 do 15:00 hodin v kanceláři školy. Potvrzení od lékaře na přihlášku nepožadujeme. Přihlášku můžete doručit osobně nebo zaslat doporučenou poštou.

Distanční vzdělávání

Od 11. 1. 2021 do 21. 3. 2021 stále probíhá výuka distančním způsobem. Jednotlivé třídy se řídí dle sdíleného on-line rozvrhu.

Propagační video pro uchazeče

Chcete se dozvědět o naší škole něco víc? Mrkněte na video zde

Individuální konzultace

Ve škole jsou umožněny individuální konzultace (1 žák a 1 učitel). Konzultace je nutné domluvit s učitelem konzultovaného předmětu telefonicky nebo e-mailem. Roušky v prostorách školy jsou povinné.

Čestné prohlášení

formulář naleznete zde