Hlavní strana
Uchazeč
Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří

Aktuální dny otevřených dveří:

sobota 4. 12. 2021 od 9:00 do 12:00 - z důvodu horšící se epidemiologické situace se den otevřených dveří přesouvá do on-line formy

Z důvodu horšící se epidemiologické situace se "Den otevřených dveří" přesouvá do on-line formy. Připravili jsem pro Vás virtuální prohlídku školy, kterou si můžete spustit zdePro prohlížení a plnou funkčnost v mobilním zařízení si stáhněte aplikaci PREZI.Základní informace o škole, přijímacím řízení a dalších aktivitách se dozvíte na připraveném setkání, které bude probíhat přes aplikaci Teams od 10:00 hodin a od 11:00 hodin.  

 

 

Program připravovaného on-line setkání 4. 12. 2021

1. hlavní blok - odkaz zde

10:00 zahájení a úvodní slovo

10:05 úvodní video žáků 3. ročníků k propagaci školy

10:15 prezentace předmětu "Aplikovaná ekonomie" a založené studentské firmy

10:20 prezentace zahraniční praxe 

10:25 podmínky přijímacího řízení 

10:30 odpovědi na otázky od uchazečů a jejich rodičů k přijímacímu řízení

 

Od 10:30 budou otevřeny paralelní bloky. V těchto blocích se můžete dozvědět další informace k vyučovaným předmětům na naší škole. V bloku věnovaném výchovnému poradenství budou podávány informace pro žáky se speciálními vzdělávacími problémy, s plány pedagogické podpory, pedagogické intervence a s podmínkami studia při souběhu studia a výkonostního sportu.

Odkaz na Teams - odborné předměty

Odkaz na Teams - cizí jazyky

Odkaz na Teams - výchovná poradkyně (informace k žákům se specifickými poruchami učení atd.), ČJ

 

2. hlavní blok - odkaz zde

11:00 zahájení a úvodní slovo

11:05 úvodní video žáků 3. ročníků k propagaci školy

11:15 prezentace předmětu "Aplikovaná ekonomie" a založené studentské firmy

11:20 prezentace zahraniční praxe 

11:25 podmínky přijímacího řízení 

11:30 odpovědi na otázky od uchazečů a jejich rodičů k přijímacímu řízení

 

Od 11:30 budou otevřeny paralelní bloky. V těchto blocích se můžete dozvědět další informace k vyučovaným předmětům na naší škole. V bloku věnovaném výchovnému poradenství budou podávány informace pro žáky se speciálními vzdělávacími problémy, s plány pedagogické podpory, pedagogické intervence a s podmínkami studia při souběhu studia a výkonostního sportu.

Odkaz na Teams - odborné předměty

Odkaz na Teams - cizí jazyky

Odkaz na Teams - výchovná poradkyně (informace k žákům se specifickými poruchami učení atd.), ČJ

 

 

pondělí 10. 1. 2022 od 10:00 do 16:00

 

Chcete se dozvědět o naší škole něco víc? Zde je naše video.

A jak žáci vnímají naši školu? Zde si můžete prohlédnout videa žáků ze třetího ročníku, kteří se zaměřují na marketing. Video marketingové skupiny č. 1 - zde. Video marketingové skupiny č. 2 - zde. Video marketingové skupiny č. 3 - zde.

Individuální návštěvu si můžete domluvit, kontakty naleznete zde nebo zde.

 

Těšíme se na vás!

OALy

Přidejte se k nám!

Naše škola nabízí skvělé studijní prostředí, kolektivní spolupráci a hlavně kvalifikované učitele. Nejsme velké anonymní zařízení, známe se všichni navzájem. Jsme škola, která vyučuje tři cizí jazyky a pořádá zahraniční praxe v Anglii, Německu a na Slovensku. Ale nejen to. Pořádáme spoustu zajímavých akcí, jako je například Den jazyků, návštěvy různých průmyslových zařízení, firem a kulturních událostí.

Pokud vás nabídka naší školy zaujala, budeme moc rádi, když si ji vyberete jako budoucí místo vašeho studia a připojíte se k nám!

Lucie Kopejtková, studentka 3. A OA Lysá nad Labem ve školním roce 2018/2019

  

 

Pozvánka absolventky školy na Dny otevřených dveří Obchodní akademie v Lysé nad Labem

Končíš základní školu? Zajímá tě ekonomika či účetnictví? Baví tě cizí jazyky? Máš chuť se přiučit něco nového?

Pak jsme pro tebe ta pravá škola! Jsme škola s dlouholetou tradicí, kvalitními učiteli a špičkovým technickým vybavením. Obchodní akademie v Lysé nad Labem ti oproti ostatním školám nabídne o něco navíc…

Váháš a nevíš, jestli máš uvěřit? Přijď se přesvědčit na naše Dny otevřených dveří!

Při příchodu na naši školu se tě ujmou studenti z OA a provedou tě školou. V průběhu prohlídky se můžeš zeptat na vše, co tě ohledně studia na naší škole napadne. A to nejen svých průvodců, ale i učitelů, kteří ti ukážou, na co vše se můžeš těšit, když se staneš naším studentem. Pokud si vybereš všední den, uvidíš také studenty v průběhu běžného vyučování.

Naše škola nabízí studijní obor: Obchodní akademie

Dovol mi, abych ti tento obor přiblížila: Obchodní akademie je čtyřleté studium s rozšířenou výukou cizích jazyků zakončené maturitní zkouškou. Specializuje se na Ekonomiku a podnikání, Cestovní ruch, Marketing, Aplikovanou ekonomii. Absolvent aktivně používá dva cizí jazyky, umí využívat informační a komunikační technologie, má znalosti a praktické dovednosti z oblasti ekonomiky a účetnictví. Student může pokračovat ve studiu na VŠ nebo VOŠ, založit si vlastní podnikatelskou aktivitu nebo si zvolit skupinu povolání zaměřených na vykonávání ekonomických, obchodně podnikatelských a administrativních činností.

Ing. Markéta Frýzková, absolventka školy 

 

Studenti Obchodní akademie Lysá n. L.